Hakkımızda

İşimiz Sizin Güvenliğiniz

Gelişen dünya ile beraber insanoğlunun ihtiyaçlarıda bu doğrultuda artış göstermektedir. Başta ülkemizin bulunduğu coğrafi konumdan kaynaklı terör saldırıları olmak üzere, sosyo ekonomik seviyeden kaynaklı suçlar işlenmekte, bu olaylarda insanların güvenlik ihtiyacını artırmaktadır. Talon Güvenlik olarak konusunda uzman ekibimiz ve sunmakta olduğumuz güvenlik argümanları ile hizmet vermektedir. Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere ülkemizin çeşitli şehirlerinde hizmet verme kapasitesine sahip olan firmamız güvenlik ihtiyacınızı tesbit ederek size özel çözümler sunmaktadır. Hizmet almak istediğiniz yer için gerekli etüt çalışmaları yapılıp en uygun güvenlik seçenekleri belirleyip bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Güvenlik hizmeti almak isteyen müşterilerimize özel güvenlik çözümleri üreterek teknolojinin gelişimi ile güvenlik sektörüde bu doğrultuda daha kaliteli sunmak için yenilenen güvenlik teknolojilerini kullanarak hizmet kalitesini daha üst seviyelere çıkarmaktayız. Konut, iş yeri, otel, fabrika, hastane, tesis, organizasyon vb güvenlik ihtiyaç duyulan her yerde hizmet verebilme kapasitesine sahip olan Talon Güvenlik hizmet kalitesini artırarak sürdürmektedir.

Güvenlik hizmetlerinin aktörleri olan Özel Güvenlik Görevlilerinin eğitim ve denetimleri ile daha etkin görev yapmaları sağlanmaktadır. Personel eğitimleri işyeri oryantasyon süreci ile başlayıp, yıl içerisinde gerek görev yerinde gerekse toplu olarak eğitim salonlarında eğitime tabi tutulup, Özel Güvenlik Eğitimi, ilk yardım eğitimi ve iletişim eğitimleriyle geliştirilmektedir. Silahlı güvenlik personellerinin belirli periyotlarda atış eğitimleri yaptırılarak hizmet kabiliyeti artırılmaktadır.

Bünyemizde Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışan personellerimizin seçimlerine özellikle dikkat edilmekte olup, Kanun tarafından belirlenen şartlara haiz arkadaşlarımız ile beraber hizmet vermekteyiz.